Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.00 - 09.00
Klinšu kāpšana
08.00 - 16.00

16.00 - 17.00
Artūrs Strods
Klinšu kāpšana bērni, jaunieši 7-16 gadi
Mazais peldbaseins
11.45 - 12.25
Jeļena Perminova
2-4 ar vecākiem

15.30 - 16.10
Signe Strausa
Iesācēji 7+
Aerobikas treniņi
16.00 - 17.00
Artūrs Strods
Klinšu Kāpšana bērni, jaunieši 7-16 gadi
Lielais peldbaseins
16.15 - 16.55
Eleonora Šišlova
Peldoši 8-10

16.15 - 16.55
Signe Strausa
Iesācēji 8-10
Lielais peldbaseins
08.00 - 08.40
Vizma Feldberga
Pieaugušie iesācēji
Klinšu kāpšana
08.00 - 16.00
Mazais peldbaseins
11.00 - 11.40
Signe Strausa
2-4 ar vecākiem

11.45 - 12.25
Jeļena Perminova
Iesācēji 5-6
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Iveta Purmale
AQUA MIX
Lielais peldbaseins
08.00 - 08.40
Vizma Feldberga
Pieaugušie iesācēji

16.15 - 16.55
Signe Strausa
Peldoši 11+

17.00 - 17.40
Sandra Baglais
Iesācēji 8-10

17.45 - 18.25
Ludmila Smolova
Peldoši 11+

17.45 - 18.25
Sandra Baglais
Iesācēji 11+

18.30 - 19.10
Ludmila Smolova
Iesācēji 8-10

18.30 - 19.10
Sandra Baglais
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Ludmila Smolova
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Signe Strausa
Pieaugušie iesācēji
Klinšu kāpšana
08.00 - 19.00

19.00 - 20.30
Slēgtā grupa bērniem ( Augstuma serviss)
Mazais peldbaseins
11.00 - 11.40
Vizma Feldberga
2-4 ar vecākiem

11.45 - 12.25
Vizma Feldberga
Iesācēji 5-6

16.15 - 16.55
Sandra Baglais
Iesācēji 5-6

17.00 - 17.40
Ludmila Smolova
Peldoši 5-6

17.45 - 18.25
Signe Strausa
Iesācēji 5-6

18.30 - 19.10
Signe Strausa
Peldoši 7+

19.15 - 19.55
Sandra Baglais
2-4 ar vecākiem

20.00 - 20.40
Ludmila Smolova
2-4 ar vecākiem
Boksa zāle
19.00 - 20.30
Dēvijs Vecroze
Lady fit Kikboxing
Mazais peldbaseins
08.45 - 09.25
Ludmila Smolova
2-4 ar vecākiem

09.30 - 10.10
Anna Jurčenoka
Peldoši 7+

10.15 - 10.55
Anna Jurčenoka
2-4 ar vecākiem

11.00 - 11.40
Ludmila Smolova
Iesācēji 5-6

11.45 - 12.25
Ludmila Smolova
Iesācēji 5-6

12.30 - 13.10
Anna Jurčenoka
Iesācēji 7+

14.45 - 15.25
Aleksandra Ribakova
Peldoši 7+

15.30 - 16.10
Aleksandra Ribakova
Iesācēji 5-6

16.15 - 16.55
Aleksandra Ribakova
Iesācēji 7+

17.45 - 18.25
Aleksandra Ribakova
Iesācēji 5-6
Lielais peldbaseins
09.30 - 10.10
Ludmila Smolova
Peldoši 11+

10.15 - 10.55
Ludmila Smolova
Iesācēji 8-10

11.00 - 11.40
Anna Jurčenoka
Iesācēji 8-10

11.45 - 12.25
Anna Jurčenoka
Peldoši 11+

17.00 - 17.40
Aleksandra Ribakova
Iesācēji 8-10

18.30 - 19.10
Aleksandra Ribakova
Iesācēji 11+
Klinšu kāpšana
10.00 - 12.00

15.30 - 21.15
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Alla Fomenko
AQUA MIX
Boksa zāle
12.00 - 13.00
Kirils Osipenko
Pašaizsardzība meitenēm

13.00 - 14.15
Kirils Osipenko
Bokss Jauniešiem
Klinšu kāpšana
08.00 - 21.15
Lielais peldbaseins
09.30 - 10.10
Inese Zirne
Iesācēji 8-10

09.30 - 10.10
Reno Jēkabsons
Iesācēji 11+

10.15 - 10.55
Reno Jēkabsons
Peldoši 11+

10.15 - 10.55
Dana Dolženko
Peldoši 11+

11.00 - 11.40
Dana Dolženko
Iesācēji 8-10

11.00 - 11.40
Inese Zirne
Peldoši 8-10

11.45 - 12.25
Dana Dolženko
Peldoši 8-10

12.30 - 13.10
Inese Zirne
Iesācēji 11+

14.00 - 14.40
Reno Jēkabsons
Iesācēji 8-10

16.15 - 16.55
Reno Jēkabsons
Iesācēji 11+

17.00 - 17.40
Reno Jēkabsons
Peldoši 8-10
Mazais peldbaseins
09.30 - 10.10
Dana Dolženko
Iesācēji 7+

10.15 - 10.55
Inese Zirne
Iesācēji 5-6

11.45 - 12.25
Reno Jēkabsons
Iesācēji 5-6

12.30 - 13.10
Dana Dolženko
Iesācēji 5-6

13.15 - 13.55
Dana Dolženko
Iesācēji 7+

14.45 - 15.25
Reno Jēkabsons
Iesācēji 5-6
09.00 - 10.00
Mazais peldbaseins
09.30 - 10.10
Vizma Feldberga
2-4 ar vecākiem

16.15 - 16.55
Edijs Junde
Iesācēji 5-6

17.00 - 17.40
Ludmila Smolova
Iesācēji 5-6

17.45 - 18.25
Sandra Klišāne
Iesācēji 7+

18.30 - 19.10
Edijs Junde
Iesācēji 5-6

19.15 - 19.55
Ludmila Smolova
2-4 ar vecākiem
Klinšu kāpšana
09.30 - 18.00

18.00 - 19.00
Artūrs Strods
Klinšu kāpšanas pamati pieaugušajiem
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Sandra Baglais
AQUA MIX

18.30 - 19.15
Sandra Baglais
AQUA MIX
Lielais peldbaseins
16.15 - 16.55
Sandra Baglais
Iesācēji 8-10

17.00 - 17.40
Sandra Baglais
Peldoši 11+

17.00 - 17.40
Sandra Klišāne
Peldoši 8-10

17.00 - 17.40
Edijs Junde
Iesācēji 8-10

17.45 - 18.25
Sandra Baglais
Peldoši 11+

17.45 - 18.25
Ludmila Smolova
Peldoši 11+

18.30 - 19.10
Ludmila Smolova
Iesācēji 8-10

18.30 - 19.10
Sandra Klišāne
Peldoši 8-10

19.15 - 19.55
Sandra Baglais
Peldoši 8-10

19.15 - 19.55
Edijs Junde
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Sandra Klišāne
Peldoši 11+
Aerobikas treniņi
19.00 - 20.00
Artūrs Strods
Intervāla treniņš
Klinšu kāpšana
09.30 - 16.00
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Sandra Baglais
AQUA MIX
Mazais peldbaseins
15.30 - 16.10
Signe Strausa
Iesācēji 5-6

16.15 - 16.55
Edijs Junde
Iesācēji 5-6
Lielais peldbaseins
16.15 - 16.55
Signe Strausa
Peldoši 8-10
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Klinšu kāpšana
16.00 - 17.00
Slēgtā grupa

18.00 - 19.00
Artūrs Strods
Klinšu kāpšanas pamati pieaugušajiem
Mazais peldbaseins
16.15 - 16.55
Vizma Feldberga
Iesācēji 5-6

17.00 - 17.40
Jeļena Perminova
2-4 ar vecākiem

17.45 - 18.25
Sandra Klišāne
Peldoši 7+

18.30 - 19.10
Vizma Feldberga
Iesācēji 7+

19.15 - 19.55
Signe Strausa
2-4 ar vecākiem
Lielais peldbaseins
16.15 - 16.55
Signe Strausa
Peldoši 8-10

17.00 - 17.40
Sandra Klišāne
Iesācēji 8-10

17.00 - 17.40
Signe Strausa
Peldoši 11+

17.00 - 17.40
Vizma Feldberga
Peldoši 11+

17.45 - 18.25
Jeļena Perminova
Iesācēji 11+

17.45 - 18.25
Vizma Feldberga
Peldoši 8-10

17.45 - 18.25
Signe Strausa
Iesācēji 11+

18.30 - 19.10
Sandra Klišāne
Peldoši 8-10

18.30 - 19.10
Signe Strausa
Iesācēji 8-10

19.15 - 19.55
Sandra Klišāne
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Eleonora Šišlova
Koriģējošā peldēšana pieaugušajiem

19.15 - 19.55
Vizma Feldberga
Pieaugušie iesācēji

20.00 - 20.40
Vizma Feldberga
Iesācēji 8-10
Boksa zāle
16.30 - 18.00
Kirils Osipenko
Bokss jauniešiem

18.00 - 19.30
Dēvijs Vecroze
Ķīpsala Boxing

19.30 - 21.00
Dēvijs Vecroze
Lady Fit Box
Aerobika ūdenī
18.30 - 19.15
Iveta Purmale
AQUA MIX
Aerobikas treniņi
19.00 - 20.00
Svetlana Galdicka
Joga

20.00 - 21.00
Svetlana Galdicka
Body Toning
17.00 - 18.00
Lielais peldbaseins
17.00 - 17.40
Eleonora Šišlova
Iesācēji 8-10

17.00 - 17.40
Signe Strausa
Peldoši 11+

17.00 - 17.40
Vizma Feldberga
Peldoši 11+

17.45 - 18.25
Sandra Klišāne
Iesācēji 8-10

17.45 - 18.25
Vizma Feldberga
Peldoši 8-10

18.30 - 19.10
Vizma Feldberga
Iesācēji 8-10

18.30 - 19.10
Sandra Klišāne
Peldoši 8-10

19.15 - 19.55
Sandra Klišāne
Peldoši 11+
Mazais peldbaseins
17.00 - 17.40
Sandra Klišāne
Peldoši 7+

17.45 - 18.25
Signe Strausa
2-4 ar vecākiem

18.30 - 19.10
Signe Strausa
Iesācēji 5-6

19.15 - 19.55
Vizma Feldberga
2-4 ar vecākiem

20.00 - 20.40
Vizma Feldberga
Iesācēji 7+
Aerobikas treniņi
18.00 - 19.00
Vesela mugura

19.00 - 20.00
Svetlana Galdicka
Joga

20.00 - 21.00
Svetlana Galdicka
Body Toning
Ārstnieciskā vingrošana
18.00 - 19.00
Vesela mugura
Boksa zāle
18.00 - 19.30
Dēvijs Vecroze
Ķīpsala Boxing

19.30 - 21.00
Dēvijs Vecroze
Lady Fit Box
Mazais peldbaseins
17.00 - 17.40
Signe Strausa
2-4 ar vecākiem

17.45 - 18.25
Sandra Baglais
Iesācēji 7+

18.30 - 19.10
Edijs Junde
Iesācēji 5-6

19.15 - 19.55
Sandra Klišāne
Iesācēji 7+

20.00 - 20.40
Edijs Junde
Peldoši 7+
Lielais peldbaseins
17.00 - 17.40
Sandra Baglais
Peldoši 11+

17.00 - 17.40
Edijs Junde
Iesācēji 8-10

17.00 - 17.40
Sandra Klišāne
Peldoši 8-10

17.00 - 17.40
Eleonora Šišlova
Koriģējošā peldēšana bērniem

17.45 - 18.25
Signe Strausa
Iesācēji 8-10

17.45 - 18.25
Sandra Klišāne
Peldoši 11+

18.30 - 19.10
Sandra Klišāne
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Sandra Baglais
Iesācēji 8-10

19.15 - 19.55
Edijs Junde
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Signe Strausa
Peldoši 11+

20.00 - 20.40
Signe Strausa
Pieaugušie peldoši
Aerobikas treniņi
17.00 - 18.00
Artūrs Strods
Klinšu Kāpšana bērni, jaunieši 7-16 gadi

18.00 - 19.00
Vesela mugura

19.00 - 20.00
Artūrs Strods
Intervāla treniņš
Klinšu kāpšana
17.00 - 18.00
Artūrs Strods
Klinšu kāpšana Bērni, jaunieši 7-16 gadi

20.00 - 21.15
Ārstnieciskā vingrošana
18.00 - 19.00
Vesela mugura
Aerobika ūdenī
18.30 - 19.15
Sandra Baglais
AQUA MIX
Boksa zāle
19.00 - 20.30
Dēvijs Vecroze
Ķīpsala Boxing Mix
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Mazais peldbaseins
20.00 - 20.40
Edijs Junde
Peldoši 7+
Klinšu kāpšana
20.00 - 21.30
Slēgtā grupa (Augstuma serviss)
21.00 - 22.00

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.00 - 09.00
Lielais peldbaseins
08.00 - 08.40
Vizma Feldberga
Pieaugušie iesācēji
Lielais peldbaseins
08.00 - 08.40
Vizma Feldberga
Pieaugušie iesācēji
09.00 - 10.00
Lielais peldbaseins
09.30 - 10.10
Ludmila Smolova
Peldoši 11+

10.15 - 10.55
Ludmila Smolova
Iesācēji 8-10
Lielais peldbaseins
09.30 - 10.10
Inese Zirne
Iesācēji 8-10

09.30 - 10.10
Reno Jēkabsons
Iesācēji 11+

10.15 - 10.55
Reno Jēkabsons
Peldoši 11+

10.15 - 10.55
Dana Dolženko
Peldoši 11+
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Lielais peldbaseins
11.00 - 11.40
Anna Jurčenoka
Iesācēji 8-10

11.45 - 12.25
Anna Jurčenoka
Peldoši 11+
Lielais peldbaseins
11.00 - 11.40
Dana Dolženko
Iesācēji 8-10

11.00 - 11.40
Inese Zirne
Peldoši 8-10

11.45 - 12.25
Dana Dolženko
Peldoši 8-10

12.30 - 13.10
Inese Zirne
Iesācēji 11+
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Lielais peldbaseins
14.00 - 14.40
Reno Jēkabsons
Iesācēji 8-10
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Lielais peldbaseins
16.15 - 16.55
Eleonora Šišlova
Peldoši 8-10

16.15 - 16.55
Signe Strausa
Iesācēji 8-10
Lielais peldbaseins
16.15 - 16.55
Sandra Baglais
Iesācēji 8-10
Lielais peldbaseins
16.15 - 16.55
Signe Strausa
Peldoši 8-10
Lielais peldbaseins
16.15 - 16.55
Signe Strausa
Peldoši 8-10
Lielais peldbaseins
16.15 - 16.55
Signe Strausa
Peldoši 11+
Lielais peldbaseins
16.15 - 16.55
Reno Jēkabsons
Iesācēji 11+
17.00 - 18.00
Lielais peldbaseins
17.00 - 17.40
Eleonora Šišlova
Iesācēji 8-10

17.00 - 17.40
Signe Strausa
Peldoši 11+

17.00 - 17.40
Vizma Feldberga
Peldoši 11+

17.45 - 18.25
Sandra Klišāne
Iesācēji 8-10

17.45 - 18.25
Vizma Feldberga
Peldoši 8-10

18.30 - 19.10
Vizma Feldberga
Iesācēji 8-10

18.30 - 19.10
Sandra Klišāne
Peldoši 8-10

19.15 - 19.55
Sandra Klišāne
Peldoši 11+
Lielais peldbaseins
17.00 - 17.40
Sandra Baglais
Peldoši 11+

17.00 - 17.40
Sandra Klišāne
Peldoši 8-10

17.00 - 17.40
Edijs Junde
Iesācēji 8-10

17.45 - 18.25
Sandra Baglais
Peldoši 11+

17.45 - 18.25
Ludmila Smolova
Peldoši 11+

18.30 - 19.10
Ludmila Smolova
Iesācēji 8-10

18.30 - 19.10
Sandra Klišāne
Peldoši 8-10

19.15 - 19.55
Sandra Baglais
Peldoši 8-10

19.15 - 19.55
Edijs Junde
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Sandra Klišāne
Peldoši 11+
Lielais peldbaseins
17.00 - 17.40
Sandra Klišāne
Iesācēji 8-10

17.00 - 17.40
Signe Strausa
Peldoši 11+

17.00 - 17.40
Vizma Feldberga
Peldoši 11+

17.45 - 18.25
Jeļena Perminova
Iesācēji 11+

17.45 - 18.25
Vizma Feldberga
Peldoši 8-10

17.45 - 18.25
Signe Strausa
Iesācēji 11+

18.30 - 19.10
Sandra Klišāne
Peldoši 8-10

18.30 - 19.10
Signe Strausa
Iesācēji 8-10

19.15 - 19.55
Sandra Klišāne
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Eleonora Šišlova
Koriģējošā peldēšana pieaugušajiem

19.15 - 19.55
Vizma Feldberga
Pieaugušie iesācēji
Lielais peldbaseins
17.00 - 17.40
Sandra Baglais
Peldoši 11+

17.00 - 17.40
Edijs Junde
Iesācēji 8-10

17.00 - 17.40
Sandra Klišāne
Peldoši 8-10

17.00 - 17.40
Eleonora Šišlova
Koriģējošā peldēšana bērniem

17.45 - 18.25
Signe Strausa
Iesācēji 8-10

17.45 - 18.25
Sandra Klišāne
Peldoši 11+

18.30 - 19.10
Sandra Klišāne
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Sandra Baglais
Iesācēji 8-10

19.15 - 19.55
Edijs Junde
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Signe Strausa
Peldoši 11+
Lielais peldbaseins
17.00 - 17.40
Sandra Baglais
Iesācēji 8-10

17.45 - 18.25
Ludmila Smolova
Peldoši 11+

17.45 - 18.25
Sandra Baglais
Iesācēji 11+

18.30 - 19.10
Ludmila Smolova
Iesācēji 8-10

18.30 - 19.10
Sandra Baglais
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Ludmila Smolova
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Signe Strausa
Pieaugušie iesācēji
Lielais peldbaseins
17.00 - 17.40
Aleksandra Ribakova
Iesācēji 8-10
Lielais peldbaseins
17.00 - 17.40
Reno Jēkabsons
Peldoši 8-10
18.00 - 19.00
Lielais peldbaseins
18.30 - 19.10
Aleksandra Ribakova
Iesācēji 11+
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Lielais peldbaseins
20.00 - 20.40
Vizma Feldberga
Iesācēji 8-10
Lielais peldbaseins
20.00 - 20.40
Signe Strausa
Pieaugušie peldoši

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.00 - 09.00
Mazais peldbaseins
08.45 - 09.25
Ludmila Smolova
2-4 ar vecākiem

09.30 - 10.10
Anna Jurčenoka
Peldoši 7+

10.15 - 10.55
Anna Jurčenoka
2-4 ar vecākiem
09.00 - 10.00
Mazais peldbaseins
09.30 - 10.10
Vizma Feldberga
2-4 ar vecākiem
Mazais peldbaseins
09.30 - 10.10
Dana Dolženko
Iesācēji 7+

10.15 - 10.55
Inese Zirne
Iesācēji 5-6
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Mazais peldbaseins
11.45 - 12.25
Jeļena Perminova
2-4 ar vecākiem
Mazais peldbaseins
11.00 - 11.40
Signe Strausa
2-4 ar vecākiem

11.45 - 12.25
Jeļena Perminova
Iesācēji 5-6
Mazais peldbaseins
11.00 - 11.40
Vizma Feldberga
2-4 ar vecākiem

11.45 - 12.25
Vizma Feldberga
Iesācēji 5-6
Mazais peldbaseins
11.00 - 11.40
Ludmila Smolova
Iesācēji 5-6

11.45 - 12.25
Ludmila Smolova
Iesācēji 5-6

12.30 - 13.10
Anna Jurčenoka
Iesācēji 7+
Mazais peldbaseins
11.45 - 12.25
Reno Jēkabsons
Iesācēji 5-6

12.30 - 13.10
Dana Dolženko
Iesācēji 5-6

13.15 - 13.55
Dana Dolženko
Iesācēji 7+
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Mazais peldbaseins
14.45 - 15.25
Aleksandra Ribakova
Peldoši 7+

15.30 - 16.10
Aleksandra Ribakova
Iesācēji 5-6

16.15 - 16.55
Aleksandra Ribakova
Iesācēji 7+
Mazais peldbaseins
14.45 - 15.25
Reno Jēkabsons
Iesācēji 5-6
15.00 - 16.00
Mazais peldbaseins
15.30 - 16.10
Signe Strausa
Iesācēji 7+
Mazais peldbaseins
15.30 - 16.10
Signe Strausa
Iesācēji 5-6

16.15 - 16.55
Edijs Junde
Iesācēji 5-6
16.00 - 17.00
Mazais peldbaseins
16.15 - 16.55
Edijs Junde
Iesācēji 5-6
Mazais peldbaseins
16.15 - 16.55
Vizma Feldberga
Iesācēji 5-6
Mazais peldbaseins
16.15 - 16.55
Sandra Baglais
Iesācēji 5-6
17.00 - 18.00
Mazais peldbaseins
17.00 - 17.40
Sandra Klišāne
Peldoši 7+

17.45 - 18.25
Signe Strausa
2-4 ar vecākiem

18.30 - 19.10
Signe Strausa
Iesācēji 5-6

19.15 - 19.55
Vizma Feldberga
2-4 ar vecākiem
Mazais peldbaseins
17.00 - 17.40
Ludmila Smolova
Iesācēji 5-6

17.45 - 18.25
Sandra Klišāne
Iesācēji 7+

18.30 - 19.10
Edijs Junde
Iesācēji 5-6

19.15 - 19.55
Ludmila Smolova
2-4 ar vecākiem
Mazais peldbaseins
17.00 - 17.40
Jeļena Perminova
2-4 ar vecākiem

17.45 - 18.25
Sandra Klišāne
Peldoši 7+

18.30 - 19.10
Vizma Feldberga
Iesācēji 7+

19.15 - 19.55
Signe Strausa
2-4 ar vecākiem
Mazais peldbaseins
17.00 - 17.40
Signe Strausa
2-4 ar vecākiem

17.45 - 18.25
Sandra Baglais
Iesācēji 7+

18.30 - 19.10
Edijs Junde
Iesācēji 5-6

19.15 - 19.55
Sandra Klišāne
Iesācēji 7+
Mazais peldbaseins
17.00 - 17.40
Ludmila Smolova
Peldoši 5-6

17.45 - 18.25
Signe Strausa
Iesācēji 5-6

18.30 - 19.10
Signe Strausa
Peldoši 7+

19.15 - 19.55
Sandra Baglais
2-4 ar vecākiem
Mazais peldbaseins
17.45 - 18.25
Aleksandra Ribakova
Iesācēji 5-6
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Mazais peldbaseins
20.00 - 20.40
Vizma Feldberga
Iesācēji 7+
Mazais peldbaseins
20.00 - 20.40
Edijs Junde
Peldoši 7+
Mazais peldbaseins
20.00 - 20.40
Edijs Junde
Peldoši 7+
Mazais peldbaseins
20.00 - 20.40
Ludmila Smolova
2-4 ar vecākiem

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
11.00 - 12.00
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Sandra Baglais
AQUA MIX
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Iveta Purmale
AQUA MIX
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Sandra Baglais
AQUA MIX
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Alla Fomenko
AQUA MIX
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Aerobika ūdenī
18.30 - 19.15
Sandra Baglais
AQUA MIX
Aerobika ūdenī
18.30 - 19.15
Iveta Purmale
AQUA MIX
Aerobika ūdenī
18.30 - 19.15
Sandra Baglais
AQUA MIX
19.00 - 20.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
16.00 - 17.00
Aerobikas treniņi
16.00 - 17.00
Artūrs Strods
Klinšu Kāpšana bērni, jaunieši 7-16 gadi
17.00 - 18.00
Aerobikas treniņi
17.00 - 18.00
Artūrs Strods
Klinšu Kāpšana bērni, jaunieši 7-16 gadi
18.00 - 19.00
Aerobikas treniņi
18.00 - 19.00
Vesela mugura
Aerobikas treniņi
18.00 - 19.00
Vesela mugura
19.00 - 20.00
Aerobikas treniņi
19.00 - 20.00
Svetlana Galdicka
Joga
Aerobikas treniņi
19.00 - 20.00
Artūrs Strods
Intervāla treniņš
Aerobikas treniņi
19.00 - 20.00
Svetlana Galdicka
Joga
Aerobikas treniņi
19.00 - 20.00
Artūrs Strods
Intervāla treniņš
20.00 - 21.00
Aerobikas treniņi
20.00 - 21.00
Svetlana Galdicka
Body Toning
Aerobikas treniņi
20.00 - 21.00
Svetlana Galdicka
Body Toning
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.00 - 09.00
Klinšu kāpšana
08.00 - 16.00
Klinšu kāpšana
08.00 - 16.00
Klinšu kāpšana
08.00 - 19.00
Klinšu kāpšana
08.00 - 21.15
09.00 - 10.00
Klinšu kāpšana
09.30 - 18.00
Klinšu kāpšana
09.30 - 16.00
10.00 - 11.00
Klinšu kāpšana
10.00 - 12.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Klinšu kāpšana
15.30 - 21.15
16.00 - 17.00
Klinšu kāpšana
16.00 - 17.00
Artūrs Strods
Klinšu kāpšana bērni, jaunieši 7-16 gadi
Klinšu kāpšana
16.00 - 17.00
Slēgtā grupa
17.00 - 18.00
Klinšu kāpšana
17.00 - 18.00
Artūrs Strods
Klinšu kāpšana Bērni, jaunieši 7-16 gadi
18.00 - 19.00
Klinšu kāpšana
18.00 - 19.00
Artūrs Strods
Klinšu kāpšanas pamati pieaugušajiem
Klinšu kāpšana
18.00 - 19.00
Artūrs Strods
Klinšu kāpšanas pamati pieaugušajiem
19.00 - 20.00
Klinšu kāpšana
19.00 - 20.30
Slēgtā grupa bērniem ( Augstuma serviss)
20.00 - 21.00
Klinšu kāpšana
20.00 - 21.30
Slēgtā grupa (Augstuma serviss)
Klinšu kāpšana
20.00 - 21.15
21.00 - 22.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
12.00 - 13.00
Boksa zāle
12.00 - 13.00
Kirils Osipenko
Pašaizsardzība meitenēm
13.00 - 14.00
Boksa zāle
13.00 - 14.15
Kirils Osipenko
Bokss Jauniešiem
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Boksa zāle
16.30 - 18.00
Kirils Osipenko
Bokss jauniešiem
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Boksa zāle
18.00 - 19.30
Dēvijs Vecroze
Ķīpsala Boxing

19.30 - 21.00
Dēvijs Vecroze
Lady Fit Box
Boksa zāle
18.00 - 19.30
Dēvijs Vecroze
Ķīpsala Boxing

19.30 - 21.00
Dēvijs Vecroze
Lady Fit Box
19.00 - 20.00
Boksa zāle
19.00 - 20.30
Dēvijs Vecroze
Ķīpsala Boxing Mix
Boksa zāle
19.00 - 20.30
Dēvijs Vecroze
Lady fit Kikboxing
20.00 - 21.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
18.00 - 19.00
Ārstnieciskā vingrošana
18.00 - 19.00
Vesela mugura
Ārstnieciskā vingrošana
18.00 - 19.00
Vesela mugura

Pirmdiena

Ceturtdiena

Informējam ka 05.12.2022 :

Nodarbība "Vesela mugura" nenotiks !!!