Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.00 - 09.00
Klinšu kāpšana
08.00 - 18.00

20.00 - 22.00
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
09.30 - 10.10
Signe Strausa
MIX 7+

17.00 - 17.40
Vizma Feldberga
Iesācēji 7+

19.15 - 19.55
Vizma Feldberga
Peldoši 7+
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
10.15 - 10.55
Signe Strausa
Mix 5+

11.00 - 11.40
Signe Strausa
2-4 ar vecākiem

17.45 - 18.25
Vizma Feldberga
Mix 5+

18.30 - 19.10
Vizma Feldberga
2-4 ar vecākiem
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Marita Kalniņa
AQUA MIX -27.06.2022

17.45 - 18.30
Marita Kalniņa
AQUA FITNESS -27.06.2022
Boksa zāle
17.45 - 19.05
Dēvijs Vecroze
Ķīpsala Boxing 16+ -10.06.2022

19.10 - 20.35
Dēvijs Vecroze
Lady Fit Box dāmām -10.06.2022
Aerobikas treniņi
18.00 - 19.00
Svetlana Galdicka
Booty Burn -29.06.2022

19.00 - 20.00
Svetlana Galdicka
Joga -29.06.2022
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
08.00 - 08.40
Vizma Feldberga
Pieaugušie peldoši
Klinšu kāpšana
08.00 - 18.00

20.30 - 22.00
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
09.30 - 10.15
Signe Strausa
Mix 7+

17.00 - 17.40
Vizma Feldberga
Mix 7+

17.00 - 17.40
Jeļena Perminova
Peldoši 7+

17.45 - 18.25
Jeļena Perminova
Iesāceji 7+

19.15 - 19.55
Vizma Feldberga
Pieaugušie iesācēji

20.00 - 20.40
Vizma Feldberga
Iesācēji 7+
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
10.15 - 10.55
Signe Strausa
2-4 ar vecākiem

11.45 - 12.25
Jeļena Perminova
Mix 5+

17.45 - 18.25
Vizma Feldberga
Mix 5+

18.30 - 19.10
Vizma Feldberga
2-4 ar vecākiem
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Iveta Purmale
AQUA MIX -22.06.2022

18.30 - 19.15
Iveta Purmale
AQUA MIX -22.06.2022
Boksa zāle
16.30 - 17.40
Kirils Osipenko
Bokss bērniem 11+ -29.06.2022

17.45 - 19.05
Dēvijs Vecroze
Ķīpsala Boxing 16+ -10.06.2022

19.10 - 20.35
Dēvijs Vecroze
Lady Fit Box dāmām -10.06.2022
Aerobikas treniņi
18.00 - 19.00
Svetlana Galdicka
Booty Burn -29.06.2022

19.00 - 20.00
Svetlana Galdicka
Joga -29.06.2022
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
08.00 - 08.40
Vizma Feldberga
Pieaugušie iesācēji

10.15 - 10.55
Vizma Feldberga
Mix 7+

17.00 - 17.40
Peldoši 7+
Klinšu kāpšana
08.00 - 19.00
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
09.30 - 10.10
Vizma Feldberga
2-4 ar vecākiem

16.15 - 16.55
iesācēji 5+

17.45 - 18.25
Mix 5+

18.30 - 19.10
2-4 ar vecākiem
Boksa zāle
19.10 - 20.35
Dēvijs Vecroze
Ķīpsala Boxing MIX -10.06.2022
09.00 - 10.00
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
09.30 - 10.10
Vizma Feldberga
Iesācēji 7+

16.15 - 16.55
Signe Strausa
iesācēji 5+

17.45 - 18.25
Mix 5+

18.30 - 19.10
2-4 ar vecākiem
Klinšu kāpšana
09.30 - 16.30

16.30 - 18.00
Artūrs Strods
Sporta tūrisma un alpīnisma pamati
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Sandra Baglais
AQUA MIX -30.06.2022

18.30 - 19.15
Sandra Baglais
AQUA MIX -30.06.2022
Aerobikas treniņi
16.30 - 18.00
Sporta tūrisma un alpīnisma pamati

18.00 - 19.00
Vesela mugura -30.06.2022

19.00 - 20.00
Artūrs Strods
Intervāla treniņš -30.06.2022
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
17.00 - 17.45
Peldoši 7+

19.15 - 19.55
Mix 7+
Ārstnieciskā vingrošana
18.00 - 19.00
Vesela mugura -30.06.2022
Klinšu kāpšana
09.30 - 16.00
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
11.45 - 12.25
Jeļena Perminova
Iesācēji 7+
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Sandra Baglais
AQUA MIX -30.06.2022
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
09.30 - 10.10
Peldoši 7+

12.30 - 13.10
Iesācēji 7+
Klinšu kāpšana
10.00 - 13.00
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
10.15 - 10.55
2-4 ar vecākiem

11.00 - 11.40
2-4 ar vecākiem

11.45 - 12.25
Mix 5+

13.15 - 13.55
Iesācēji 5+
Boksa zāle
12.10 - 12.50
Kirils Osipenko
Vispārējā fiziskā sagatavotība bērniem 5-7 gadi -29.06.2022

13.00 - 14.30
Kirils Osipenko
Bokss bērniem 11+ -29.06.2022
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
09.30 - 10.10
Inese Zirne
Peldoši 7+
Klinšu kāpšana
10.00 - 11.00
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
10.15 - 10.55
Inese Zirne
Peldoši 5+
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Klinšu kāpšana
14.30 - 16.30
15.00 - 16.00
Klinšu kāpšana
15.00 - 20.00
16.00 - 17.00
Klinšu kāpšana
16.00 - 17.00
Artūrs Strods
BĒRNU/JAUNIEŠU GRUPA klinšu kāpšanā
17.00 - 18.00
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
17.00 - 17.40
Signe Strausa
2-4 ar vecākiem

18.30 - 19.10
Signe Strausa
Mix 5+
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
17.00 - 17.40
Eleonora Šišlova
Koriģējoša Jaun.

17.45 - 18.25
Signe Strausa
Iesācēji 7+

19.15 - 19.55
Signe Strausa
Peldoši 7+
Aerobikas treniņi
18.00 - 19.00
Vesela mugura -30.06.2022

19.00 - 20.00
Artūrs Strods
Intervāla treniņš -30.06.2022
Ārstnieciskā vingrošana
18.00 - 19.00
Vesela mugura -30.06.2022
Aerobika ūdenī
18.30 - 19.15
Sandra Baglais
AQUA MIX -30.06.2022
Klinšu kāpšana
17.30 - 20.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Klinšu kāpšana
20.00 - 22.00
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
20.00 - 20.40
Signe Strausa
Pieaugušie peldoši
Klinšu kāpšana
20.00 - 22.00
21.00 - 22.00

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.00 - 09.00
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
08.00 - 08.40
Vizma Feldberga
Pieaugušie peldoši
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
08.00 - 08.40
Vizma Feldberga
Pieaugušie iesācēji
09.00 - 10.00
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
09.30 - 10.10
Signe Strausa
MIX 7+
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
09.30 - 10.15
Signe Strausa
Mix 7+
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
09.30 - 10.10
Inese Zirne
Peldoši 7+
10.00 - 11.00
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
10.15 - 10.55
Vizma Feldberga
Mix 7+
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
17.00 - 17.40
Vizma Feldberga
Iesācēji 7+
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
17.00 - 17.40
Vizma Feldberga
Mix 7+

17.00 - 17.40
Jeļena Perminova
Peldoši 7+

17.45 - 18.25
Jeļena Perminova
Iesāceji 7+
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
17.00 - 17.40
Eleonora Šišlova
Koriģējoša Jaun.

17.45 - 18.25
Signe Strausa
Iesācēji 7+
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
19.15 - 19.55
Vizma Feldberga
Peldoši 7+
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
19.15 - 19.55
Vizma Feldberga
Pieaugušie iesācēji
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
19.15 - 19.55
Signe Strausa
Peldoši 7+
20.00 - 21.00
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
20.00 - 20.40
Vizma Feldberga
Iesācēji 7+
Lielais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
20.00 - 20.40
Signe Strausa
Pieaugušie peldoši

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09.00 - 10.00
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
09.30 - 10.10
Vizma Feldberga
Iesācēji 7+
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
09.30 - 10.10
Vizma Feldberga
2-4 ar vecākiem
10.00 - 11.00
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
10.15 - 10.55
Signe Strausa
Mix 5+
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
10.15 - 10.55
Signe Strausa
2-4 ar vecākiem
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
10.15 - 10.55
2-4 ar vecākiem
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
10.15 - 10.55
Inese Zirne
Peldoši 5+
11.00 - 12.00
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
11.00 - 11.40
Signe Strausa
2-4 ar vecākiem
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
11.45 - 12.25
Jeļena Perminova
Mix 5+
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
11.45 - 12.25
Jeļena Perminova
Iesācēji 7+
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
11.00 - 11.40
2-4 ar vecākiem

11.45 - 12.25
Mix 5+
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
16.15 - 16.55
Signe Strausa
iesācēji 5+
17.00 - 18.00
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
17.45 - 18.25
Vizma Feldberga
Mix 5+

18.30 - 19.10
Vizma Feldberga
2-4 ar vecākiem
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
17.45 - 18.25
Mix 5+

18.30 - 19.10
2-4 ar vecākiem
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
17.45 - 18.25
Vizma Feldberga
Mix 5+

18.30 - 19.10
Vizma Feldberga
2-4 ar vecākiem
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
17.00 - 17.40
Signe Strausa
2-4 ar vecākiem
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
17.45 - 18.25
Mix 5+

18.30 - 19.10
2-4 ar vecākiem
18.00 - 19.00
Mazais peldbaseins (01.06.2022-30.06.2022)
18.30 - 19.10
Signe Strausa
Mix 5+
19.00 - 20.00

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
11.00 - 12.00
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Marita Kalniņa
AQUA MIX -27.06.2022
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Sandra Baglais
AQUA MIX -30.06.2022
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Iveta Purmale
AQUA MIX -22.06.2022
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Sandra Baglais
AQUA MIX -30.06.2022
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Aerobika ūdenī
17.45 - 18.30
Marita Kalniņa
AQUA FITNESS -27.06.2022
18.00 - 19.00
Aerobika ūdenī
18.30 - 19.15
Sandra Baglais
AQUA MIX -30.06.2022
Aerobika ūdenī
18.30 - 19.15
Iveta Purmale
AQUA MIX -22.06.2022
Aerobika ūdenī
18.30 - 19.15
Sandra Baglais
AQUA MIX -30.06.2022
19.00 - 20.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
16.00 - 17.00
Aerobikas treniņi
16.30 - 18.00
Sporta tūrisma un alpīnisma pamati
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Aerobikas treniņi
18.00 - 19.00
Svetlana Galdicka
Booty Burn -29.06.2022
Aerobikas treniņi
18.00 - 19.00
Vesela mugura -30.06.2022
Aerobikas treniņi
18.00 - 19.00
Svetlana Galdicka
Booty Burn -29.06.2022
Aerobikas treniņi
18.00 - 19.00
Vesela mugura -30.06.2022
19.00 - 20.00
Aerobikas treniņi
19.00 - 20.00
Svetlana Galdicka
Joga -29.06.2022
Aerobikas treniņi
19.00 - 20.00
Artūrs Strods
Intervāla treniņš -30.06.2022
Aerobikas treniņi
19.00 - 20.00
Svetlana Galdicka
Joga -29.06.2022
Aerobikas treniņi
19.00 - 20.00
Artūrs Strods
Intervāla treniņš -30.06.2022
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.00 - 09.00
Klinšu kāpšana
08.00 - 18.00
Klinšu kāpšana
08.00 - 18.00
Klinšu kāpšana
08.00 - 19.00
09.00 - 10.00
Klinšu kāpšana
09.30 - 16.30

16.30 - 18.00
Artūrs Strods
Sporta tūrisma un alpīnisma pamati
Klinšu kāpšana
09.30 - 16.00
10.00 - 11.00
Klinšu kāpšana
10.00 - 13.00
Klinšu kāpšana
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Klinšu kāpšana
14.30 - 16.30
15.00 - 16.00
Klinšu kāpšana
15.00 - 20.00
16.00 - 17.00
Klinšu kāpšana
16.00 - 17.00
Artūrs Strods
BĒRNU/JAUNIEŠU GRUPA klinšu kāpšanā
17.00 - 18.00
Klinšu kāpšana
17.30 - 20.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Klinšu kāpšana
20.00 - 22.00
Klinšu kāpšana
20.00 - 22.00
Klinšu kāpšana
20.30 - 22.00
Klinšu kāpšana
20.00 - 22.00
21.00 - 22.00

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
12.00 - 13.00
Boksa zāle
12.10 - 12.50
Kirils Osipenko
Vispārējā fiziskā sagatavotība bērniem 5-7 gadi -29.06.2022
13.00 - 14.00
Boksa zāle
13.00 - 14.30
Kirils Osipenko
Bokss bērniem 11+ -29.06.2022
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Boksa zāle
16.30 - 17.40
Kirils Osipenko
Bokss bērniem 11+ -29.06.2022

17.45 - 19.05
Dēvijs Vecroze
Ķīpsala Boxing 16+ -10.06.2022

19.10 - 20.35
Dēvijs Vecroze
Lady Fit Box dāmām -10.06.2022
17.00 - 18.00
Boksa zāle
17.45 - 19.05
Dēvijs Vecroze
Ķīpsala Boxing 16+ -10.06.2022

19.10 - 20.35
Dēvijs Vecroze
Lady Fit Box dāmām -10.06.2022
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Boksa zāle
19.10 - 20.35
Dēvijs Vecroze
Ķīpsala Boxing MIX -10.06.2022
20.00 - 21.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
18.00 - 19.00
Ārstnieciskā vingrošana
18.00 - 19.00
Vesela mugura -30.06.2022
Ārstnieciskā vingrošana
18.00 - 19.00
Vesela mugura -30.06.2022

Otrdiena

Ceturtdiena

!!! INFORMĒJAM !!!

No 1.Jūlija RTU Ķipsalas peldbaseina komplekss ir slēgts !!!

Lai saulaina un izdevusies vasara, tiekamies Jaunajā sezonā augusta beigās!