Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.00 - 09.00
Klinšu kāpšana
08.00 - 18.00

20.00 - 22.00
Mazais peldbaseins
11.00 - 11.40
Signe Strausa
2-4 ar vecākiem

15.30 - 16.10
Signe Strausa
Iesācēji 7+

17.00 - 17.40
Sandra Klišāne
Peldoši 7+

17.45 - 18.25
Sinta Skurba
2-4 ar vecākiem

18.30 - 19.10
Sinta Skurba
Iesācēji 5-6

19.15 - 19.55
Vizma Feldberga
2-4 ar vecākiem

20.00 - 20.40
Vizma Feldberga
Iesācēji 7+
Lielais peldbaseins
15.30 - 16.10
Stīvens Hadžijevs
Iesācēji 8-10

16.15 - 16.55
Sinta Skurba
Peldoši 8-10

16.15 - 16.55
Signe Strausa
Iesācēji 8-10

17.00 - 17.40
Sinta Skurba
Iesācēji 11+

17.00 - 17.40
Signe Strausa
Peldoši 8-10

17.00 - 17.40
Vizma Feldberga
Peldoši 11+

17.00 - 17.40
Stīvens Hadžijevs
Iesācēji 8-10

17.45 - 18.25
Vizma Feldberga
Peldoši 8-10

17.45 - 18.25
Sandra Klišāne
Iesācēji 8-10

17.45 - 18.25
Stīvens Hadžijevs
Iesācēji 11+

18.30 - 19.10
Vizma Feldberga
Iesācēji 8-10

18.30 - 19.10
Sandra Klišāne
Iesācēji 11+

19.15 - 19.55
Sinta Skurba
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Sandra Klišāne
Peldoši 11+
Boksa zāle
16.30 - 18.00
Dēvijs Vecroze
Bokss bērniem 11+ (no 6.09)

18.00 - 19.30
Dēvijs Vecroze
Ķīpsala Boxing 16+

19.30 - 21.00
Dēvijs Vecroze
Lady Fit Box dāmām
Aerobikas treniņi
18.00 - 19.00
Svetlana Galdicka
Booty Burn (no 6.09)

19.00 - 20.00
Svetlana Galdicka
Joga (no 6.09)
Lielais peldbaseins
08.00 - 08.40
Vizma Feldberga
Pieaugušie iesācēji
Klinšu kāpšana
08.00 - 18.00

20.30 - 22.00
Mazais peldbaseins
11.00 - 11.40
Signe Strausa
2-4 ar vecākiem

11.45 - 12.25
Jeļena Perminova
Iesācēji 5-6

16.15 - 16.55
Vizma Feldberga
Iesācēji 5-6

17.00 - 17.40
Anna Jurčenoka
2-4 ar vecākiem

17.45 - 18.25
Sandra Klišāne
Peldoši 7+

18.30 - 19.10
Vizma Feldberga
Iesācēji 7+

19.15 - 19.55
Anna Jurčenoka
2-4 ar vecākiem

20.00 - 20.40
Anna Jurčenoka
Iesācēji 7+
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Iveta Purmale
AQUA MIX

18.30 - 19.15
Iveta Purmale
AQUA MIX
Lielais peldbaseins
16.15 - 16.55
Signe Strausa
Peldoši 11+

17.00 - 17.40
Sandra Klišāne
Iesācēji 8-10

17.00 - 17.40
Signe Strausa
Iesācēji 8-10

17.00 - 17.40
Vizma Feldberga
Peldoši 11+

17.00 - 17.40
Jeļena Perminova
Peldoši 11+

17.45 - 18.25
Anna Jurčenoka
Iesācēji 11+

17.45 - 18.25
Jeļena Perminova
Iesācēji 11+

17.45 - 18.25
Vizma Feldberga
Peldoši 8-10

18.30 - 19.10
Anna Jurčenoka
Iesācēji 8-10

18.30 - 19.10
Sandra Klišāne
Peldoši 8-10

19.15 - 19.55
Eleonora Šišlova
Koriģējošā peldēšana

19.15 - 19.55
Vizma Feldberga
Pieaugušie iesācēji

19.15 - 19.55
Sandra Klišāne
Peldoši 11+

20.00 - 20.40
Vizma Feldberga
Iesācēji 8-10
Boksa zāle
16.30 - 18.00
Dēvijs Vecroze
Bokss bērniem 11+ (no 6.09)

18.00 - 19.30
Dēvijs Vecroze
Ķīpsala Boxing 16+

19.30 - 21.00
Dēvijs Vecroze
Lady Fit Box dāmām
Aerobikas treniņi
18.00 - 19.00
Svetlana Galdicka
Booty Burn (no 6.09)

19.00 - 20.00
Svetlana Galdicka
Joga (no 6.09)
Lielais peldbaseins
08.00 - 08.40
Vizma Feldberga
Pieaugušie iesācēji

16.15 - 16.55
Signe Strausa
Peldoši 11+

17.00 - 17.40
Sinta Skurba
Iesācēji 8-10

17.45 - 18.25
Sinta Skurba
Iesācēji 11-16

17.45 - 18.25
Ludmila Smolova
Peldoši 11+

18.30 - 19.10
Ludmila Smolova
Iesācēji 8-10

18.30 - 19.10
Sinta Skurba
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Ludmila Smolova
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Signe Strausa
Pieaugušie iesācēji
Klinšu kāpšana
08.00 - 19.00
Mazais peldbaseins
11.00 - 11.40
Vizma Feldberga
2-4 ar vecākiem

11.45 - 12.25
Vizma Feldberga
Iesācēji 5-6

16.15 - 16.55
Sinta Skurba
Iesācēji 5-6

17.00 - 17.40
Ludmila Smolova
Peldoši 5-6

17.45 - 18.25
Signe Strausa
Iesācēji 5-6

18.30 - 19.10
Signe Strausa
Peldoši 7+

19.15 - 19.55
Sinta Skurba
2-4 ar vecākiem
Mazais peldbaseins
08.45 - 09.25
Ludmila Smolova
2-4 ar vecākiem

09.30 - 10.10
Stīvens Hadžijevs
Peldoši 7+

10.15 - 10.55
Stīvens Hadžijevs
Iesācēji 5-6

11.00 - 11.40
Ludmila Smolova
Peldoši 7+

11.45 - 12.25
Ludmila Smolova
Iesācēji 5-6

12.30 - 13.10
Stīvens Hadžijevs
Iesācēji 7+
Lielais peldbaseins
09.30 - 10.10
Ludmila Smolova
Peldoši 11+

10.15 - 10.55
Ludmila Smolova
Peldoši 11+

11.00 - 11.40
Stīvens Hadžijevs
Peldoši 11+

11.45 - 12.25
Stīvens Hadžijevs
Iesācēji 8-10

12.30 - 13.10
Artjoms Šimanausks
Iesācēji 8-10
Klinšu kāpšana
10.00 - 13.00
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Alla Fomenko
AQUA MIX
Mazais peldbaseins
08.45 - 09.25
Sinta Skurba
Peldoši 7+

09.30 - 10.10
Anna Jurčenoka
2-4 ar vecākiem

10.15 - 10.55
Inese Zirne
Peldoši 7+
Lielais peldbaseins
09.30 - 10.10
Inese Zirne
Iesācēji 8-10

09.30 - 10.10
Sinta Skurba
Iesācēji 11+

10.15 - 10.55
Sinta Skurba
Peldoši 11+

10.15 - 10.55
Anna Jurčenoka
Peldoši 11+
Klinšu kāpšana
10.00 - 11.00
09.00 - 10.00
Klinšu kāpšana
09.30 - 16.30

16.30 - 18.00
Imants Puhovs
Sporta tūrisma un alpīnisma pamati (no 7.09)

20.00 - 22.00
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Sandra Baglais
AQUA MIX

18.30 - 19.15
Sandra Baglais
AQUA MIX
Mazais peldbaseins
16.15 - 16.55
Edijs Junde
Iesācēji 5-6

17.00 - 17.40
Ludmila Smolova
Iesācēji 5-6

17.45 - 18.25
Sandra Klišāne
Iesācēji 7+

18.30 - 19.10
Edijs Junde
2-4 ar vecākiem

19.15 - 19.55
Ludmila Smolova
2-4 ar vecākiem

20.00 - 20.40
Edijs Junde
Peldoši 7+
Lielais peldbaseins
16.15 - 16.55
Sinta Skurba
Iesācēji 8-10

17.00 - 17.40
Eleonora Šišlova
Koriģējošā peldēšana bērniem

17.00 - 17.40
Sinta Skurba
Peldoši 11+

17.00 - 17.40
Sandra Klišāne
Peldoši 8-10

17.00 - 17.40
Edijs Junde
Iesācēji 8-10

17.45 - 18.25
Sinta Skurba
Peldoši 11+

17.45 - 18.25
Ludmila Smolova
Peldoši 11+

18.30 - 19.10
Sandra Klišāne
Peldoši 8-10

18.30 - 19.10
Ludmila Smolova
Iesācēji 8-10

18.30 - 19.10
Sinta Skurba
Iesācēji 11+

19.15 - 19.55
Sinta Skurba
Peldoši 8-10

19.15 - 19.55
Edijs Junde
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Sandra Klišāne
Peldoši 11+

20.00 - 20.40
Sandra Klišāne
Peldoši 11+
Aerobikas treniņi
16.30 - 18.00
Imants Puhovs
Sporta tūrisma un alpīnisma pamati (no 7.09)

18.00 - 19.00
Džineta Ceimere
Vesela mugura (no 7.09)

19.00 - 20.00
Artūrs Strods
Intervāla treniņš (no 7.09)
Ārstnieciskā vingrošana
18.00 - 19.00
Džineta Ceimere
Vesela mugura (no 7.09)
Boksa zāle
19.30 - 21.00
Dēvijs Vecroze
Lady Fit Box dāmām
Klinšu kāpšana
09.30 - 16.00

16.00 - 17.00
Igors Rasiņš
Klinšu kāpšana bērniem un jauniešiem
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Sandra Baglais
AQUA MIX
Mazais peldbaseins
15.30 - 16.10
Signe Strausa
Iesācēji 7+

16.15 - 16.55
Edijs Junde
Iesācēji 5-6
Lielais peldbaseins
16.15 - 16.55
Signe Strausa
Peldoši 8-10
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Lielais peldbaseins
11.00 - 11.40
Anna Jurčenoka
Iesācēji 8-10

11.00 - 11.40
Inese Zirne
Peldoši 8-10

11.45 - 12.25
Anna Jurčenoka
Iesācēji 8-10

12.30 - 13.10
Inese Zirne
Iesācēji 11+
Mazais peldbaseins
11.00 - 11.40
Sinta Skurba
2-4 ar vecākiem

11.45 - 12.25
Sinta Skurba
Iesācēji 5-6

12.30 - 13.10
Anna Jurčenoka
Iesācēji 5-6

13.15 - 13.55
Stīvens Hadžijevs
2-4 ar vecākiem
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Mazais peldbaseins
14.45 - 15.25
Anna Jurčenoka
Peldoši 7+

15.30 - 16.10
Artjoms Šimanausks
2-4 ar vecākiem

16.15 - 16.55
Artjoms Šimanausks
Iesācēji 7+

17.45 - 18.25
Anna Jurčenoka
Iesācēji 5-6

18.30 - 19.10
Anna Jurčenoka
2-4 ar vecākiem
Klinšu kāpšana
15.00 - 20.00
Lielais peldbaseins
17.00 - 17.40
Artjoms Šimanausks
Peldoši 8-10

17.00 - 17.40
Anna Jurčenoka
Iesācēji 8-10

17.45 - 18.25
Artjoms Šimanausks
Iesācēji 11-16
Mazais peldbaseins
14.00 - 14.40
Stīvens Hadžijevs
Iesācēji 5-6

14.45 - 15.25
Stīvens Hadžijevs
Iesācēji 5-6

15.30 - 16.10
Stīvens Hadžijevs
Iesācēji 7+

16.15 - 16.55
Agnese Gedrovica
2-4 ar vecākiem
Klinšu kāpšana
14.30 - 16.30
Lielais peldbaseins
16.15 - 16.55
Reno Jēkabsons
Iesācēji 11+
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Lielais peldbaseins
17.00 - 17.40
Edijs Junde
Iesācēji 8-10

17.00 - 17.40
Eleonora Šišlova
Koriģējošā peldēšana bērniem

17.00 - 17.40
Sandra Klišāne
Peldoši 8-10

17.00 - 17.40
Sinta Skurba
Peldoši 11+

17.45 - 18.25
Signe Strausa
Iesācēji 7+

17.45 - 18.25
Sandra Klišāne
Peldoši 11+

18.30 - 19.10
Sinta Skurba
Peldoši 8-10

18.30 - 19.10
Sandra Klišāne
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Sinta Skurba
Iesācēji 8-10

19.15 - 19.55
Edijs Junde
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Signe Strausa
Peldoši 11+

20.00 - 20.40
Sandra Klišāne
Peldoši 11+

20.00 - 20.40
Signe Strausa
Pieaugušie peldoši
Mazais peldbaseins
17.00 - 17.40
Signe Strausa
2-4 ar vecākiem

17.45 - 18.25
Sinta Skurba
Iesācēji 7+

18.30 - 19.10
Edijs Junde
2-4 ar vecākiem

19.15 - 19.55
Sandra Klišāne
Iesācēji 7+

20.00 - 20.40
Edijs Junde
Peldoši 7+
Ārstnieciskā vingrošana
18.00 - 19.00
Džineta Ceimere
Vesela mugura (no 7.09)
Aerobikas treniņi
18.00 - 19.00
Džineta Ceimere
Vesela mugura (no 7.09)

19.00 - 20.00
Artūrs Strods
Intervāla treniņš (no 7.09)
Aerobika ūdenī
18.30 - 19.15
Sandra Baglais
AQUA MIX
Boksa zāle
19.30 - 21.00
Dēvijs Vecroze
Lady Fit Box dāmām
Klinšu kāpšana
20.00 - 22.00
Lielais peldbaseins
17.00 - 17.40
Reno Jēkabsons
Peldoši 8-10

17.45 - 18.25
Agnese Gedrovica
Iesācēji 8-10
Mazais peldbaseins
17.00 - 17.40
Agnese Gedrovica
2-4 ar vecākiem
Klinšu kāpšana
17.30 - 20.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Mazais peldbaseins
20.00 - 20.40
Ludmila Smolova
2-4 ar vecākiem
21.00 - 22.00

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.00 - 09.00
Lielais peldbaseins
08.00 - 08.40
Vizma Feldberga
Pieaugušie iesācēji
Lielais peldbaseins
08.00 - 08.40
Vizma Feldberga
Pieaugušie iesācēji
09.00 - 10.00
Lielais peldbaseins
09.30 - 10.10
Ludmila Smolova
Peldoši 11+

10.15 - 10.55
Ludmila Smolova
Peldoši 11+
Lielais peldbaseins
09.30 - 10.10
Inese Zirne
Iesācēji 8-10

09.30 - 10.10
Sinta Skurba
Iesācēji 11+

10.15 - 10.55
Sinta Skurba
Peldoši 11+

10.15 - 10.55
Anna Jurčenoka
Peldoši 11+
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Lielais peldbaseins
11.00 - 11.40
Stīvens Hadžijevs
Peldoši 11+

11.45 - 12.25
Stīvens Hadžijevs
Iesācēji 8-10

12.30 - 13.10
Artjoms Šimanausks
Iesācēji 8-10
Lielais peldbaseins
11.00 - 11.40
Anna Jurčenoka
Iesācēji 8-10

11.00 - 11.40
Inese Zirne
Peldoši 8-10

11.45 - 12.25
Anna Jurčenoka
Iesācēji 8-10

12.30 - 13.10
Inese Zirne
Iesācēji 11+
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Lielais peldbaseins
15.30 - 16.10
Stīvens Hadžijevs
Iesācēji 8-10

16.15 - 16.55
Sinta Skurba
Peldoši 8-10

16.15 - 16.55
Signe Strausa
Iesācēji 8-10
16.00 - 17.00
Lielais peldbaseins
16.15 - 16.55
Sinta Skurba
Iesācēji 8-10
Lielais peldbaseins
16.15 - 16.55
Signe Strausa
Peldoši 11+
Lielais peldbaseins
16.15 - 16.55
Signe Strausa
Peldoši 8-10
Lielais peldbaseins
16.15 - 16.55
Signe Strausa
Peldoši 11+
Lielais peldbaseins
16.15 - 16.55
Reno Jēkabsons
Iesācēji 11+
17.00 - 18.00
Lielais peldbaseins
17.00 - 17.40
Sinta Skurba
Iesācēji 11+

17.00 - 17.40
Signe Strausa
Peldoši 8-10

17.00 - 17.40
Vizma Feldberga
Peldoši 11+

17.00 - 17.40
Stīvens Hadžijevs
Iesācēji 8-10

17.45 - 18.25
Vizma Feldberga
Peldoši 8-10

17.45 - 18.25
Sandra Klišāne
Iesācēji 8-10

17.45 - 18.25
Stīvens Hadžijevs
Iesācēji 11+

18.30 - 19.10
Vizma Feldberga
Iesācēji 8-10

18.30 - 19.10
Sandra Klišāne
Iesācēji 11+

19.15 - 19.55
Sinta Skurba
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Sandra Klišāne
Peldoši 11+
Lielais peldbaseins
17.00 - 17.40
Eleonora Šišlova
Koriģējošā peldēšana bērniem

17.00 - 17.40
Sinta Skurba
Peldoši 11+

17.00 - 17.40
Sandra Klišāne
Peldoši 8-10

17.00 - 17.40
Edijs Junde
Iesācēji 8-10

17.45 - 18.25
Sinta Skurba
Peldoši 11+

17.45 - 18.25
Ludmila Smolova
Peldoši 11+

18.30 - 19.10
Sandra Klišāne
Peldoši 8-10

18.30 - 19.10
Ludmila Smolova
Iesācēji 8-10

18.30 - 19.10
Sinta Skurba
Iesācēji 11+

19.15 - 19.55
Sinta Skurba
Peldoši 8-10

19.15 - 19.55
Edijs Junde
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Sandra Klišāne
Peldoši 11+
Lielais peldbaseins
17.00 - 17.40
Sandra Klišāne
Iesācēji 8-10

17.00 - 17.40
Signe Strausa
Iesācēji 8-10

17.00 - 17.40
Vizma Feldberga
Peldoši 11+

17.00 - 17.40
Jeļena Perminova
Peldoši 11+

17.45 - 18.25
Anna Jurčenoka
Iesācēji 11+

17.45 - 18.25
Jeļena Perminova
Iesācēji 11+

17.45 - 18.25
Vizma Feldberga
Peldoši 8-10

18.30 - 19.10
Anna Jurčenoka
Iesācēji 8-10

18.30 - 19.10
Sandra Klišāne
Peldoši 8-10

19.15 - 19.55
Eleonora Šišlova
Koriģējošā peldēšana

19.15 - 19.55
Vizma Feldberga
Pieaugušie iesācēji

19.15 - 19.55
Sandra Klišāne
Peldoši 11+
Lielais peldbaseins
17.00 - 17.40
Edijs Junde
Iesācēji 8-10

17.00 - 17.40
Eleonora Šišlova
Koriģējošā peldēšana bērniem

17.00 - 17.40
Sandra Klišāne
Peldoši 8-10

17.00 - 17.40
Sinta Skurba
Peldoši 11+

17.45 - 18.25
Signe Strausa
Iesācēji 7+

17.45 - 18.25
Sandra Klišāne
Peldoši 11+

18.30 - 19.10
Sinta Skurba
Peldoši 8-10

18.30 - 19.10
Sandra Klišāne
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Sinta Skurba
Iesācēji 8-10

19.15 - 19.55
Edijs Junde
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Signe Strausa
Peldoši 11+
Lielais peldbaseins
17.00 - 17.40
Sinta Skurba
Iesācēji 8-10

17.45 - 18.25
Sinta Skurba
Iesācēji 11-16

17.45 - 18.25
Ludmila Smolova
Peldoši 11+

18.30 - 19.10
Ludmila Smolova
Iesācēji 8-10

18.30 - 19.10
Sinta Skurba
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Ludmila Smolova
Peldoši 11+

19.15 - 19.55
Signe Strausa
Pieaugušie iesācēji
Lielais peldbaseins
17.00 - 17.40
Artjoms Šimanausks
Peldoši 8-10

17.00 - 17.40
Anna Jurčenoka
Iesācēji 8-10

17.45 - 18.25
Artjoms Šimanausks
Iesācēji 11-16
Lielais peldbaseins
17.00 - 17.40
Reno Jēkabsons
Peldoši 8-10

17.45 - 18.25
Agnese Gedrovica
Iesācēji 8-10
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Lielais peldbaseins
20.00 - 20.40
Sandra Klišāne
Peldoši 11+
Lielais peldbaseins
20.00 - 20.40
Vizma Feldberga
Iesācēji 8-10
Lielais peldbaseins
20.00 - 20.40
Sandra Klišāne
Peldoši 11+

20.00 - 20.40
Signe Strausa
Pieaugušie peldoši

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.00 - 09.00
Mazais peldbaseins
08.45 - 09.25
Ludmila Smolova
2-4 ar vecākiem

09.30 - 10.10
Stīvens Hadžijevs
Peldoši 7+

10.15 - 10.55
Stīvens Hadžijevs
Iesācēji 5-6
Mazais peldbaseins
08.45 - 09.25
Sinta Skurba
Peldoši 7+

09.30 - 10.10
Anna Jurčenoka
2-4 ar vecākiem

10.15 - 10.55
Inese Zirne
Peldoši 7+
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Mazais peldbaseins
11.00 - 11.40
Signe Strausa
2-4 ar vecākiem
Mazais peldbaseins
11.00 - 11.40
Signe Strausa
2-4 ar vecākiem

11.45 - 12.25
Jeļena Perminova
Iesācēji 5-6
Mazais peldbaseins
11.00 - 11.40
Vizma Feldberga
2-4 ar vecākiem

11.45 - 12.25
Vizma Feldberga
Iesācēji 5-6
Mazais peldbaseins
11.00 - 11.40
Ludmila Smolova
Peldoši 7+

11.45 - 12.25
Ludmila Smolova
Iesācēji 5-6

12.30 - 13.10
Stīvens Hadžijevs
Iesācēji 7+
Mazais peldbaseins
11.00 - 11.40
Sinta Skurba
2-4 ar vecākiem

11.45 - 12.25
Sinta Skurba
Iesācēji 5-6

12.30 - 13.10
Anna Jurčenoka
Iesācēji 5-6

13.15 - 13.55
Stīvens Hadžijevs
2-4 ar vecākiem
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Mazais peldbaseins
14.45 - 15.25
Anna Jurčenoka
Peldoši 7+

15.30 - 16.10
Artjoms Šimanausks
2-4 ar vecākiem

16.15 - 16.55
Artjoms Šimanausks
Iesācēji 7+
Mazais peldbaseins
14.00 - 14.40
Stīvens Hadžijevs
Iesācēji 5-6

14.45 - 15.25
Stīvens Hadžijevs
Iesācēji 5-6

15.30 - 16.10
Stīvens Hadžijevs
Iesācēji 7+

16.15 - 16.55
Agnese Gedrovica
2-4 ar vecākiem
15.00 - 16.00
Mazais peldbaseins
15.30 - 16.10
Signe Strausa
Iesācēji 7+
Mazais peldbaseins
15.30 - 16.10
Signe Strausa
Iesācēji 7+

16.15 - 16.55
Edijs Junde
Iesācēji 5-6
16.00 - 17.00
Mazais peldbaseins
16.15 - 16.55
Edijs Junde
Iesācēji 5-6
Mazais peldbaseins
16.15 - 16.55
Vizma Feldberga
Iesācēji 5-6
Mazais peldbaseins
16.15 - 16.55
Sinta Skurba
Iesācēji 5-6
17.00 - 18.00
Mazais peldbaseins
17.00 - 17.40
Sandra Klišāne
Peldoši 7+

17.45 - 18.25
Sinta Skurba
2-4 ar vecākiem

18.30 - 19.10
Sinta Skurba
Iesācēji 5-6

19.15 - 19.55
Vizma Feldberga
2-4 ar vecākiem
Mazais peldbaseins
17.00 - 17.40
Ludmila Smolova
Iesācēji 5-6

17.45 - 18.25
Sandra Klišāne
Iesācēji 7+

18.30 - 19.10
Edijs Junde
2-4 ar vecākiem

19.15 - 19.55
Ludmila Smolova
2-4 ar vecākiem
Mazais peldbaseins
17.00 - 17.40
Anna Jurčenoka
2-4 ar vecākiem

17.45 - 18.25
Sandra Klišāne
Peldoši 7+

18.30 - 19.10
Vizma Feldberga
Iesācēji 7+

19.15 - 19.55
Anna Jurčenoka
2-4 ar vecākiem
Mazais peldbaseins
17.00 - 17.40
Signe Strausa
2-4 ar vecākiem

17.45 - 18.25
Sinta Skurba
Iesācēji 7+

18.30 - 19.10
Edijs Junde
2-4 ar vecākiem

19.15 - 19.55
Sandra Klišāne
Iesācēji 7+
Mazais peldbaseins
17.00 - 17.40
Ludmila Smolova
Peldoši 5-6

17.45 - 18.25
Signe Strausa
Iesācēji 5-6

18.30 - 19.10
Signe Strausa
Peldoši 7+

19.15 - 19.55
Sinta Skurba
2-4 ar vecākiem
Mazais peldbaseins
17.45 - 18.25
Anna Jurčenoka
Iesācēji 5-6

18.30 - 19.10
Anna Jurčenoka
2-4 ar vecākiem
Mazais peldbaseins
17.00 - 17.40
Agnese Gedrovica
2-4 ar vecākiem
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Mazais peldbaseins
20.00 - 20.40
Vizma Feldberga
Iesācēji 7+
Mazais peldbaseins
20.00 - 20.40
Edijs Junde
Peldoši 7+
Mazais peldbaseins
20.00 - 20.40
Anna Jurčenoka
Iesācēji 7+
Mazais peldbaseins
20.00 - 20.40
Edijs Junde
Peldoši 7+
Mazais peldbaseins
20.00 - 20.40
Ludmila Smolova
2-4 ar vecākiem

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
11.00 - 12.00
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Sandra Baglais
AQUA MIX
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Iveta Purmale
AQUA MIX
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Sandra Baglais
AQUA MIX
Aerobika ūdenī
11.45 - 12.30
Alla Fomenko
AQUA MIX
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Aerobika ūdenī
18.30 - 19.15
Sandra Baglais
AQUA MIX
Aerobika ūdenī
18.30 - 19.15
Iveta Purmale
AQUA MIX
Aerobika ūdenī
18.30 - 19.15
Sandra Baglais
AQUA MIX
19.00 - 20.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
16.00 - 17.00
Aerobikas treniņi
16.30 - 18.00
Imants Puhovs
Sporta tūrisma un alpīnisma pamati (no 7.09)
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Aerobikas treniņi
18.00 - 19.00
Svetlana Galdicka
Booty Burn (no 6.09)
Aerobikas treniņi
18.00 - 19.00
Džineta Ceimere
Vesela mugura (no 7.09)
Aerobikas treniņi
18.00 - 19.00
Svetlana Galdicka
Booty Burn (no 6.09)
Aerobikas treniņi
18.00 - 19.00
Džineta Ceimere
Vesela mugura (no 7.09)
19.00 - 20.00
Aerobikas treniņi
19.00 - 20.00
Svetlana Galdicka
Joga (no 6.09)
Aerobikas treniņi
19.00 - 20.00
Artūrs Strods
Intervāla treniņš (no 7.09)
Aerobikas treniņi
19.00 - 20.00
Svetlana Galdicka
Joga (no 6.09)
Aerobikas treniņi
19.00 - 20.00
Artūrs Strods
Intervāla treniņš (no 7.09)
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.00 - 09.00
Klinšu kāpšana
08.00 - 18.00
Klinšu kāpšana
08.00 - 18.00
Klinšu kāpšana
08.00 - 19.00
09.00 - 10.00
Klinšu kāpšana
09.30 - 16.30

16.30 - 18.00
Imants Puhovs
Sporta tūrisma un alpīnisma pamati (no 7.09)
Klinšu kāpšana
09.30 - 16.00
10.00 - 11.00
Klinšu kāpšana
10.00 - 13.00
Klinšu kāpšana
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Klinšu kāpšana
14.30 - 16.30
15.00 - 16.00
Klinšu kāpšana
15.00 - 20.00
16.00 - 17.00
Klinšu kāpšana
16.00 - 17.00
Igors Rasiņš
Klinšu kāpšana bērniem un jauniešiem
17.00 - 18.00
Klinšu kāpšana
17.30 - 20.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Klinšu kāpšana
20.00 - 22.00
Klinšu kāpšana
20.00 - 22.00
Klinšu kāpšana
20.30 - 22.00
Klinšu kāpšana
20.00 - 22.00
21.00 - 22.00

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
16.00 - 17.00
Boksa zāle
16.30 - 18.00
Dēvijs Vecroze
Bokss bērniem 11+ (no 6.09)
Boksa zāle
16.30 - 18.00
Dēvijs Vecroze
Bokss bērniem 11+ (no 6.09)
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Boksa zāle
18.00 - 19.30
Dēvijs Vecroze
Ķīpsala Boxing 16+

19.30 - 21.00
Dēvijs Vecroze
Lady Fit Box dāmām
Boksa zāle
18.00 - 19.30
Dēvijs Vecroze
Ķīpsala Boxing 16+

19.30 - 21.00
Dēvijs Vecroze
Lady Fit Box dāmām
19.00 - 20.00
Boksa zāle
19.30 - 21.00
Dēvijs Vecroze
Lady Fit Box dāmām
Boksa zāle
19.30 - 21.00
Dēvijs Vecroze
Lady Fit Box dāmām
20.00 - 21.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
18.00 - 19.00
Ārstnieciskā vingrošana
18.00 - 19.00
Džineta Ceimere
Vesela mugura (no 7.09)
Ārstnieciskā vingrošana
18.00 - 19.00
Džineta Ceimere
Vesela mugura (no 7.09)